Eko-mapa pre Win 8
(0 人评分) | 来自
商店
|
免费下载

概述
翻译

Eko-Mapa je interaktívny, vizuálny a komplexný mapový navigátor, slúžiaci ako praktický pomocník, ktorý pomáha identifikovať „eko-body“. Napríklad zberne obnoseného šatstva, miesta kde zaniesť staré batérie, alebo stavebný odpad, kde je najbližšie chránené miesto v prírode a mnoho iných. To znamená miesta a služby, ktoré pomáhajú žiť zdravšie a s ohľadom na životné prostredie a možnosť zistenia trasy, ako sa k nim dostať.

特性

príroda - cyklotrasy, chránené územia, parky, pamätné stromy, náučné chodníky organizácie venujúce sa ochrane prírody, útulky pre zvieratá, zelené školy predajne bio-potravín a zdravej výživy, biofarmy, bazáre a antikvariáty, servisy ... zberné dvory odpadu, auto vrakoviská, zber autobatérií, žiaroviek a žiariviek, čistiarne odp.vôd ... stavby - vodné zdroje, úpravne pitnej vody, eko domy, alternatívne zdroje energie, ekodukty permakultúra - školské záhrady, súkromné záhrady a pozemky, designéri, lektori a remeselníci, organizácie, ekocentrá a verejné priestory iné - všetko priateľsky zamerané na prírodu a životné prostredie možnosť zobraziť trasu k nájdeným eko-bodom

此版本中的新增功能

Verzia 1.1.0.1 prináša možnosť zistenia trasy k eko-bodu, nové zoskupenia, aktualizáciu informácií o Eko-Mape, úpravy dizajnu.

系统要求

适用平台电脑

操作系统Windows 8 或更高版本

体系结构neutral

注意未指定

来自商店的评价 (0)

尚无人评价此扩展,查看 其他语言

留言

支持平台

适用于以下操作系统

其他信息

文件类型
appx / msix
版本
1.1.0.2 已同步至最新
更新日期
2019年1月30日 5年前
大小
2.72MiB
语言
查看全部2种支持的语言
权限
所属类别
开发者
条款